۳ آذر ۱۳۸۸ ه‍.ش.

ماندگاری نام زیدآبادی

نام احمد زیدآبادی در کنار نام بازرگان به ماندگاری نام معلم آزاده شان دکتر محمد مصدق به نیکی به یادگار خواهد ماند. همچنان که کاشانی و نواب به خیانت و خشونت، مشهور عام و خاص شدند _ شوربختانه _ نام علی خامنه ای هم در تاریخ و در کنار نام آزادگانی چون زیدآبادی اما به خباثت و خیانت فراموش نخواهد شد!

دوستان عزیز به نظر می رسد می توان نامه ای ، بیانیه ای، چیزکی نوشت برای اعتراض به حکم بیدادگاه ولایت فقیه برای احمد زیدآبادی عزیز

۳ نظر:

خلیل گفت...

سلام، نمی توان نوشت. به کی ؟ به کجا؟ مگر فقط زیدآبادی است؟ آن بی نام و نشان ها چه به سرشان خواهد آمد؟ و چه بر سر هزاران ناشناخته آمده است؟ همه ی خانواه ها و بستگان بازداشتی ها و زندانی ها باید بروند دم زندان با این شعار: یا آنها را آزاد کنید یا ما را زندانی. و از جایشان تکان نخورند. این تنها راه درست اعتراض در جمهوری اسلامی است. کاری که حاکمیت را در بن بست قرار دهد.

,وبلاگ نویسان علیه اعدام گفت...

. ما همه وبلاگ نویسان و همه فعالين حقوق بشر و سازمانهاي حقوق بشر را به پیوستن به این کمپين و به اقدام فوری برای توقف مجازات اعدام در ایران به طور کلی و توقف مجازات اعدام محمد رضا علی زمانی, آرش رحمانی پور؛ رضا خادمی, حامد روحي نژاد و ناصرعبدالحسینی به طور اخص فرا می‌خوانیم . .

سام الدين ضيائی گفت...

سلامبر شما دوست گرانقدر. این نامه هااگر هیچ تاثیری هم نداشته باشد برای ثبت واقعیت ها در تاریخ موثر است!