۲۵ خرداد ۱۳۸۸

کاش!


خامنه ای بررسی تقلب را به متقلبین انتخابات سیرد تا به دقت آن را بررسی کنند! بررسی دقیق شورای نگهبان وعده ی خامی است که خامنه ای به موسوی داده است تا برای مدت کوتاهی،کوتاه بیاید و بعد که از تب و تاب افتاد به دامش بیاندازد!کاش موسوی کوتاه نیاید! هر چند کمی دور از ذهن است مقاومت این جماعت تا آخر،اما شرکت موسوی در راهییمایی بدون مجوز نظام،آن هم یس از گفت و گو با خامنه ای نشان از تصمیم راسخ او بر مقاومت دارد! در هر صورت کاش! کاش! کاش! به ویژه اگر خاتمی محلل نشود در این ماجرا!

۴ نظر:

ناشناس گفت...

استعفای دسته‌جمعی اساتید دانشگاه تهران در اعتراض به کشتار دانشجویان این دانشگاه
در پی حملات شب گذشته به کوی دانشگاه تهران و کشته شدن پنج تن از دانشجویان این دانشگاه، دکتر جبه‌دار مارالانی رئیس دانشکده برق و کامپیوتر پردیس دانشکده‌های فنی این دانشگاه از سمت خود استعفا داد. جبه‌دار مارالانی که چهره ماندگار گرایش الکترونیک دانشکده برق است و پدر مهندسی برق ایران لقب گرفته‌است، عصر امروز از سمت خود کناره‌گیری کرد.وی از سال 81 رئیس دانشکده برق بوده است.دانشجویان خواهان استعفای فرهاد رهبر رئیس انتصابی دانشگاه تهران هستند و بی کفایتی او را در دفاع از کیان دانشگاه و جان دانشجویان محکوم می کنند. این در حالی است که 119 تن دیگر از اساتید دانشگاه تهران نیز در پی حوادث شب گذشته که به هتک حرمت دانشگاه منجر شد، از سمت استادی خود کناره‌گیری کردند. اسامی کشته‌شدگان شب گذشته حملات انصار حزب‌الله به کوی دانشگاه به شرح زیر است: خانم‌ها مبینا احترامی و فاطمه براتی و آقایان کسری شرفی، کامبیز شعاعی و محسن ایمانی. گفته می شود یکی از کشته شدگان رتبه 20 کنکور کارشناسی ارشد سال 88 در رشته برق بوده است.

ناشناس گفت...

A Letter to UN
Send this letter to: mailto:InfoDesk@ohchr.org
subject “coup in Iran 2009″
DON’T SAY IT DOES NOT WORK; IT WORKS: JUST DO IT PLEASE.
To Whom it Concerns
As an Iranian individual asking for my very basic human and civil rights I am asking you to Observe the latest happenings in this country and to react to save millions of people.There has been a coup in this country and the votes have been stolen, People objecting this matter are being hit and shot on the streets, Unbiased global reporters have limited access to iran and the media is supporting the coup.We are banned from our very basic rights to communicate. Don’t let the free will of millions of people get neglected like this.
Regards,
An Iranian
neylabak
dar zemn basij ham berooye mardom atash goshoode ve 8 nafar koshte shodan

ناشناس گفت...

دوستان توروخدا این پیغام منو در وبلاگهاتون بزارید. به هرکسی که می تونید اطلاع بدید. دران یسری از مردمی که تو این وضعیت دستگیر می کنن و در پارکینگ کنار وزارت کشور شکنجه میدن. دارن می کشن. سه روز بعضی از کسایی که گرفتن فقط دارن کتک می خورن. صدای آه و ناله اینا بالاست برای همین تمامی خیابان و بستنو یکی جرات نداره وارد این پارکینگ بشه و مخالفان دولت توسط نیروهای گارد دارن به شدت شکنجه می خورن. تازه از این جا اون بدبختارو میبرن بازداشتگاه. اینار و به میرحسین برسونید. بگید طرفداراشو دارن شکنجه میدن بوی تعفن بیداد می کنه

ناشناس گفت...

مردم در اکباتان با شنیدن خبر کشته شدن یک نفرتوسط بسیج بیرون ریخته اند و در حال شعار دادن و راهپیمایی هستند
شعارمردم اکنون تغییر کرده و شعار می دهند می کشم می کشم آنکه برادرم کشت.
از تعداد مجروحان تیراندازی امروز خبری دردست نیست اما تعدادی از مردم بر اثر تیراندازی بسیجیان زخمی شده و به بیمارستان منتقل شده اند
شایع شده است که در حمله دشب به کوی دانشگاه 5 نفر کشته شده اند این خبر تایید نشده